Töö24 portaalis parima kasutajakogemuse saamiseks soovitame kasutada Google Chrome veebibrauserit. Kasutades alternatiivseid veebrausereid võib esineda väiksemaid probleeme.

Tule inventeerijaks!

Treamer Estonia OÜ

Töö kirjeldus

Inventeerija töö on sobilik kõigile vähemalt 18-aastastele isikutele. Töö toimub õhtu- ja öötundidel.

Suurepärane võimalus teenida lisaraha põhitöö või kooli kõrvalt. Tagame töövahendid ja väljaõppe ning hoolitseme transpordi eest. Sobivad tööpäevad valid ise ja  töötasu saad kiirelt kätte!


Nõudmised kandidaadile

MIKS SINA?

Oled täpse silmaga, kiire, kohsetundlik ja vähemalt 18-aastane


Ettevõte pakub

MIKS MEIE?
Tagame töövahendid, väljaõppe ja hoolitseme transpordi eest.
Töö toimub õhtu- ja öötundidel ning on suurepärane võimalus teenida lisa põhitöö või kooli kõrvalt.

MIKS TREAMER?
Meie jaoks on kõige olulised töötajad (ilma motiveeritud ja oskusliste töötajateta ei oleks meil rahulolevaid ja õnnelikke ettevõtteid vabade töökohtadega)!
Sellepärast arendame iga päev jätkuvalt oma äpp-i, et toetada meie missiooni ühiselt kasvada koos Sinuga, kuni üheskoos saavutame täismahus oma potentsiaali. 

Tänu meie hinnatule mobiilsele äpp-ile:

✅Sa ei jää enam eales ilma ühestki tööpakkumisest (jah, meil on vastavalt vajadusele kohaldatavate mobiilsete teadete võimalus)

✅Sa saad iga nädal palka ning monitoorida oma sissetulekuid reaalajas

⭐️Igale tööle antakse hinnang - Sa saad oma tööandjalt avaliku soovituse, et tulevikus parematele ning kõrgemalt tasustatud positsioonidele kandideerida

⏱Saad väga kergelt oma töögraafikut kontorllida

⚡️Absoluutselt kõik on digitaalne ning Sa ei pea meie kontorisse koha peale tulema

✅Pärast alustamist on Sul võimalus saada tuge spetsiaalsetelt inimestelt, kes tagavad, et Sul oleks kogu aeg töö olemas

MIS ON TREAMER?
Treamer on Sinu digitaalne talendiagent, kes viib Sind kokku huvitavate tööpakkumistega ning tagab Sulle ausa iganädalase sissetuleku.

Treamer loodi 2015 aastal, et võidelda töötuse ja ebavõrdsuse vastu, muutes tööturg demokraatlikuks ja digitaalseks. Soomes võeti teenus paljude ettevõtete poolt kiiresti omaks tänu oma innovaatilisele lahendusele meeskondade täiendamiseks. Tänasel päeval pakub Treamer kerget, kiiret ja läbipaistvat lahendust viies kokku kohalikud inimesed töövõimalustega, hoolitsedes täielikult terve protsessi eest. Me usume, et igal inimesel on võimalus saada heaks töötajaks. Meie eesmärk on kõiki talente maailmale tutuvustada. 

Alates septembrist laieneb Treamer Tallinnasse, et positiivselt tööturgu mõjutada koos spetsiaalselt välja valitud kasvavate ettevõtetega, kes on huvitatud uuenduslikust värbamis ja töötamise protsessidest.

Tule ja liitu meiega ning saa üheks esimeseks liikmeks Tallinna unistuste tiimist.
Kõik on ime lihtne, lae alla tasuta äpp ning täida oma profiil!

KUIDAS SAADA TÖÖLE?
See on väga lihtne!

1. Liitu meie meeskonnaga siin: treamer.com/ee/lae-alla-treamer

2. Lae alla Treamer äpp, registreeri ennast ning loo oma profiil

3. Kandideeri vabadele töökohtadele

4. Saadame Sulle ekraanile teavituse kandideerimise tulemusest

Pärast oma profiili loomist hakkab Treamer Sulle pakkumisi saatma. Sul on igasugune kontroll selle üle, millal ja kus töötad, kandideerides endale huvi pakkuvatele kohtadele.

Ära muretse meile kontorisse koha peale tulemise pärast, kõik on täielikult digitaalne - tööleping, töötasu, tutvustused jpt protsessid.

Veel rohkem tööpakkumisi meie Facebooki gruppides