Töö24 portaalis parima kasutajakogemuse saamiseks soovitame kasutada Google Chrome veebibrauserit. Kasutades alternatiivseid veebrausereid võib esineda väiksemaid probleeme.

Tööde juht Rakveres

Clean Planet OÜ

Otsime tööde juhti Rakveres

Clean Planet OÜ on erakapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 2003. aasta sügisel. Peamisteks tegevusteks on erinevad puhastusteenused mida osutame Tartus, Rakveres, Tallinnas, Pärnus ja Viljandis ning nende linnade lähiümbruses.

Kui Sa hoolid puhtusest ja korrast ning oled kohusetundlik oma töös, siis ootame Sind meie juurde tööle!

Tööülesanded

    • olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine

    • puhastustööde organiseerimine

    • kvaliteetse teenuse tagamine

    • puhastusteenindajate juhendamine ja hea töökliima kujundamine

    • aktiivne ja meeldiv klienditeenindus

    • igapäevase töö juhtimine

    • pakkumiste koostamine

    • dokumentatsiooni ohjamine

Nõudmised kandidaadile

  • iseseisev ja algatusvõimeline

  • ratsionaalset, loogilist logistikat objektijuhtimisel

  • probleemide lahendamise oskust, pingetaluvust

  • ausust ja head eneseväljenduseoskust

  • eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas

  • soovitavalt vene keele oskust kõnes

  • orienteeritus meeskonnatööle ja tulemusele

  • arvuti kasutamise oskus igapäevase töövahendina

  • B-kategooria sõiduki juhtimise õigust

  • NB! Eelnev töökogemus puhastusteeninduse alaga (kasuks tuleb kutsetunnistuse olemasolu)

Omalt poolt pakume

  • aktiivset kaasalöömist ettevõtte arengus

  • kaasaegseid töötingimusi ja - vahendeid

  • koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada

  • lisaks põhipalgale maksame lisatasu vastavalt tulemusele

Veel rohkem tööpakkumisi meie Facebooki gruppides