Töö24 portaalis parima kasutajakogemuse saamiseks soovitame kasutada Google Chrome veebibrauserit. Kasutades alternatiivseid veebrausereid võib esineda väiksemaid probleeme.

TÖÖ MAAILMANIMEGA KULLERIFIRMAS - OTSIME KULLERIT

AVIATOR OÜ

AVIATOR OÜ on loodud aastal 1997 ja tegutseb rahvusvahelise- ja siseriikliku autotranspordiga.
Ettevõttes töötab üle 50 inimese.

Tööülesanded

  • KIIRSAADETISTE KOHALEVEDU TALLINNAS
  • SUHTLEMINE KLIENTIDEGA
  • KAUPADE KOMPLEKTEERIMINE JA LAADIMINE
  • ARUANDLUS

Nõudmised kandidaadile

  • B-KATEGOORIA JUHILOAD
  • AVATUD JA POSITIIVNE
  • KOHUSETUNDLIK
  • HEA EESTI KEELE OSKUS

Kasuks tuleb

  • VARASEM TÖÖKOGEMUS KULLERINA
  • VENE JA INGLISE KEELE OSKUS

Omalt poolt pakume

  • STABIILSET JA KINDLAT TÖÖD
  • KOOSTÖÖD RAHVUSVAHELISE KULLERFIRMAGA TNT EXPRESS WORLDWIDE EESTI AS
  • REGULAARSEID KOOLITUSI JA ÜHISÜRITUSI
  • HEAD KOLLEKTIIVI
  • TÖÖRIIDED

Lisainformatsioon

  • AVIATOR OÜ koostöös rahvusvahelise kullerteenuse pakkuja TNT Express Eesti AS-ga otsib oma meeskonda kuller-autojuhti.

Tööle asumise aeg  KOHE

Veel rohkem tööpakkumisi meie Facebooki gruppides