Töö24 portaalis parima kasutajakogemuse saamiseks soovitame kasutada Google Chrome veebibrauserit. Kasutades alternatiivseid veebrausereid võib esineda väiksemaid probleeme.

Rehvifirma Kummi-Ott OÜ pakub tööd REHVITEHNIKULE

Kummi-Ott OÜ

Töö kirjeldus

  • Sõiduautode rehvide ja velgede monteerimine, paigaldus;
  • Otsime töötajat eelkõige hooajaks, sobivusel pakume ka pikka lepingut.

Nõudmised kandidaadile

  • Varasem töökogemus rehvitehnikuna;
  • Erialased teadmised;
  • Ausus, korrektsus, täpsus, tehniline taip, vastutustunne;
  • Koostöövalmidus, valmisolek iseseisvaks tööks.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töövahendeid uues hoones uues tehnopargis;
  • Arenguvõimalusi;
  • Tööd täistööajaga, brutopalk 10.00 eurot tunnis;
  • Rehvihooaja väliselt võimalik töögraafikut reguleerida;
  • Töökoht asub Mõigu Tehnopargis, Tallinna piiril aadressil Läike tee 6A, Peetri küla, Rae vald, kontakt: 50 21 921.

Veel rohkem tööpakkumisi meie Facebooki gruppides