Töö24 portaalis parima kasutajakogemuse saamiseks soovitame kasutada Google Chrome veebibrauserit. Kasutades alternatiivseid veebrausereid võib esineda väiksemaid probleeme.

ETS Logistika otsib uut logistikut (väljaõppega)

ETS Logistics OÜ

Seoses töömahu suurenemisega ja kolleegi lapsehoolduspuhkusega otsime oma meeskonda uut logistikut! Ole mureta, kui Sul kogemused puuduvad. Enne tööga pihta hakkamist õpetame Su välja. 

ETS Logistika on ekspedeerimisettevõte, mis tegeleb rahvusvahelise transpordiga. Teenuseportfellis on maantee-, mere-, raudtee- ja lennutransport, tolliteenused ning veosekindlustus. Igapäeva töös lähtume Lean juhtimismeetodist ning standardiseeritud töökorraldusest. Ettevõttes on kuus töötajat.

Kandideerimiseks koosta keskkonnas Prezi Sind tutvustav visuaalne resümee, et saaksime Sinust rohkem teada ning veenduksime, et just Sina saad allpool kirjeldatud ülesannetega edukalt hakkama ning teed meie meeskonna tugevamaks. Prezi link saada aadressile maarja@etslogistika.ee. Kandideerimise tähtaeg 31.08.2018.

etslogistika

Saad tööga hästi hakkama, kui oled keskmisest julgem ja avatum suhtleja ning Sulle meeldib tulemustele orienteeritud müügitegevus. Eelpool mainitu on oluline, sest rohkem kui pooled päringutest on meieni esmakordsetelt jõudvatelt klientidelt ning 99% suhtlusest toimub telefonis.

Sinu tulevane töökoht asub Tallinnas Tehnopoli teadus- ja ärilinnakus Mustamäel, Tallinna Tehnikaülikooli ja Skype´i vahetus läheduses. Tegemist on uue linnakuga, kuhu on kogunenud uuenduslikud ja innovatiivsed ettevõtted, pakkudes ideaalseid võimalusi töötamiseks, sportimiseks ja ühisüritusteks. Linnakus on olemas lastehoid, tasuta parkimine ja mitu hubast toitlustuskohta (lisaks on olemas oma köök). Ligipääs ühistranspordiga on väga hea.

Sinu tööpäev ei pea tingimata mööduma kontoris, sest meil on võimalik teha kaugtööd, küll aga eeldame, et Sa oled kättesaadav 08.30-17.00 esmaspäevast reedeni. Nagu elus ikka, tuleb aeg-ajalt ette ootamatuseid, mis vajavaid Sinu tähelepanu ka väljaspool tööaega. Sinu kohalolu kontoris on vajalik vaid siis, kui toimub Parima Praktika Tund või nädalat kokkuvõttev koosolek. Loomulikult ei tähenda see, et muul ajal on kontor Sinu jaoks suletud – võid olla seal 24h. Oma töö tegemiseks saad meilt kõik vajalikud töövahendid.

Sinu peamine ülesanne on klientide hinnapäringutele vastamine ja käsitlemine telefonis. Sinu ülesanne on päringute realiseerimine tellimusteks, mis eeldab Sinult kiiret reageerimisvõimet ning julgust pidada hinnaläbirääkimisi telefonis klientide ning allhankijatega. Sina vastutad töösse läinud tellimuste sujuva kulgemise (alates kauba pealelaadimisest kuni kauba mahalaadimiseni) ning kliendi jooksva informeerimise eest.

Sinu ülesanne on klientidele kõrvalteenusena müüa kauba koguriskikindlustust (oleme kindlustusseltsi PZU Eesti ametlik agent) ning Euroopa Liidu väliste vedude puhul tolliteenust (ETS Logistika on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt kinnitatud tolliagentuur). Vähemalt ühe korra kuus on Sinu ülesanne (koos logistikajuhiga) käia püsikliendi kohtumistel.

Oma tavalisel tööpäeval pead vastama paljudele kõnedele ja e-kirjadele, mis eeldab, et suudad kiirelt reageerida ja olukorras orienteeruda. Pead suhtlema palju klientide ja allhankijatega telefonitsi ja e-kirjas nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Samuti eeldame, et tunned end arvutis mugavalt, sest kasutame oma töös erinevaid arvutiprogramme.

Sinu töötasu on esialgu 1000 EUR neto, mida saad igal aastal kokkulepitud eesmärkide täitmisel kasvatada. Palk tõuseb, kui aasta eesmärk on ületatud.

Tööleping on tähtajaline hetkel lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks. Tähtajaline tööleping lõpeb, kui lapsehoolduspuhkusel olev töötaja naaseb tööle (eeldatavalt 1,5-3 aasta jooksul). Kui pärast nimetatud tähtaega Sulle ja meile sobib, vormistame hea meelega uue juba tähtajatu lepingu.

Võtame aegajalt ühiselt ette tööväliseid tegevusi. Oleme sõitnud ATV-dega, kanuudega, jahiga ning kaatriga. Oleme käinud lasketiirus, teatris, kelgutamas ning koos sportimas. Usume, et lisaks töökeskkonnale on meeskonna koostoimimisel olulisel kohal ka meelt lahutavad töövälised üritused.

Ettevõtte juhtimisesse on kaasatud kõik töötajad ning igaüks meist osaleb igapäevaselt protsesside paremaks muutmisel. ETS Logistika on üks esimestest Mitmekesisuse kokkuleppegaliitujaid. Austame kõiki kolleege ning väärtustame võrdse kohtlemise põhimõtet.

Me ei soovi klassikalist CV-d ega kaaskirja. Kandideerimiseks koosta keskkonnas Prezi Sind tutvustav visuaalne resümee, et saaksime Sinust rohkem teada ning veenduksime, et just Sina saad eelpool kirjeldatud ülesannetega edukalt hakkama ning teed meie meeskonna tugevamaks. Prezi link saada aadressile maarja@etslogistika.ee.

Kandideerimise tähtaeg 31.08.2018.

Valitud kandidaadid kutsutakse esmalt rühmavestlusele ning selle edukalt läbinud omakorda personaalsetele intervjuudele.

Kontaktisik: Maarja Bankiir
+372 5660 2832
maarja@etslogistika.ee
www.etslogistika.ee

Veel rohkem tööpakkumisi meie Facebooki gruppides