Töö24 portaalis parima kasutajakogemuse saamiseks soovitame kasutada Google Chrome veebibrauserit. Kasutades alternatiivseid veebrausereid võib esineda väiksemaid probleeme.

Stora Enso Eesti AS

Stora Enso on maailmaturul juhtiv taastuvate lahenduste pakkuja pakendamise, biomaterjalide, puitkonstruktsioonide ja paberi vallas. Meie klientide hulka kuuluvad pakenditootjad, kaubamärgiomanikud, paberi- ja kartongitootjad, kirjastajad, jaemüüjad, trükikojad, töötlejad ja ehitusettevõtted.

Usume, et kõike, mida valmistatakse fossiilkütustel põhinevatest materjalidest, on varsti võimalik teha puidust. Meie materjalid on taastuvad, korduskasutatavad ja ringlussevõetavad ning on aluseks paljudele uuenduslikele lahendustele, millega saab asendada fossiilkütustel põhinevad tooted ja teised korduskasutamiseks sobimatud materjalid.

Stora Enso annab enam kui 30 riigis tööd umbes 26 000 inimesele. 2017. aastal oli meie müügikäive 10 miljardit eurot ja ärikasum 1 miljard eurot. Stora Enso aktsiad on kantud Nasdaq Helsinki Oy (STEAV, STERV) ja Nasdaq Stockholm AB (STE A, STE R) nimekirja.