Töö24 portaalis parima kasutajakogemuse saamiseks soovitame kasutada Google Chrome veebibrauserit. Kasutades alternatiivseid veebrausereid võib esineda väiksemaid probleeme.

Hunt Kriimsilm

 • Uuendatud

  11.05.2019

Enesekirjeldus

Enesekirjeldus

Tere. Kindlasti on see ebatavaline "CV"... 

Pealkiri vastab nii tõele kui on ka huvi tekitamiseks. 

Leian kindlasti täpselt sobiva tasustatud tegevuse niipea kui selle pakkuja juhtub käesolevat nn. CV-d lugema... 

Sooviksin siis leida tööd, millise iseloomu on väga keeruline ühesõnaliselt väljendada. 

Töö peaks kindlasti olema liikuv, soovitavalt üle EU, ning kindlasti huvitav. Oluline on, et tegevus oleks pidevas arengus ja ei tekiks paigalseisu ning ammendatuse tunnet. Kuna elu jooksul on õpitud palju erinevaid ameteid ning omandatud erinevaid kogemusi erinevates ametites, ei saa ega oskagi ühte teis(t)est paremaks pidada. Soov oleks (ideaalvariandis siis) kõiki neid uues ametis rakendada. 

Pikaajaline kogemus on eramajade (valdavalt puitkonstruktsiooniga) ükskõik milliste etappide tööde teostamises, sh. elektri- ja san-tehnilised tööd. Samuti ka tööjooniste tegemises ning eelnimetatud projektide-objektide juhtimises nii Eestis kui ka Soomes/Skandinaavias. Olen teadlikult valinud erinevate iseloomudega ja erinevas kohas asuvaid objekte erinevate kogemuste, oskuste ja teadmiste omandamise eesmärgil, ning ka põhjusel, et tegevus ei muutuks üksluiseks liiniööks. Kogemusi on palju ka üleüldse puidutööde vallast, metsatööst ja materjalilõikusest kuni mööblivalmistamiseni. 

Ka on tegeldud palju mööbli montaažiga, eritellimusel- ja "ikea" köögid, garderoobid, laevade furnituuri paigaldus jne. 

Kogemusi on piisavalt ka tehnika valdkonnas, väiksemate ekskavaatorite ja tõstukite juhtimisest kombainini, samuti ei jää hätta ka mõne väiksema jooksva remonditööga. Üles olen kasvanud maapiirkonnas, millega seoses siis kogemus tehnika, põllumajanduse ja karjakasvatuse valdkonnast. Ka on millalgi ammu pooleli jäänud autoremondi luksepa eriala õpingud. 

Ehk, et põhimõtteliselt oleksin võimeline teadmiste ning oskuste poolest tegema näiteks eramu projekteerimisest võtmeteni. 

Olen hea autojuht, hetkel omandan C ja CE kategooria juhilube. Skandinaavia ja Soome olen aja jooksul nö. läbi hekseldanud. Ei oleks kindlasti probleem läbida igäevaselt sadu kilomeetreid. 

Joonestan nii 2D kui 3D, läbitud on ka vastav koolitus ning on olemas seda tõendav dokument. Tegemist siis programmiga AutoCAD. On tehtud nii mõõdistusi ja teostusjooniseid olemasolevate ehitiste kohta kui ka näiteks planeeritavate kuni 60m2 ehitiste "plaane" omavalitsusele esitamiseks. Näiteks sobiks hästi arhitektuurse projekti põhjal tööjooniste tegemine. 

Loodetavasti olen jaanipäevaks omandanud ka 4.kategooria sisetööde elektriku kutsetunnistuse, millega samuti hetkel tegelen. 

Saan aru ning oskan ennast väljendada peale Eesti keele ka Inglise, Soome ning Vene keeles, ehk et siis nende keeltega ei tohiks kindlasti hätta jääda. Mõningaid spetsiifilisi ja ka käibefraase/väljendeid tean ka mõnes muus EU-s räägitavas keeles.

Hetkel oman universaalkerega sõiduautot, saan seda kasutada tööülesannete täitmiseks igapäevaselt või ka igaöiselt kus iganes tee viib ja paberid lubavad sõita. 

Kui mingitki meelevaldset näidet proovida tuua, siis ametiks sobiks ideaalselt kas mööblivalmistamiseks vajaminevate mõõdistuste ja jooniste tegemine, millegi montaaž, kullerteenuse osutamine etc. Ei välista tegelikult ühtegi ametit mis on seotud liikuvuse ning (enese)arenguga. 

Nõus olen õppima juurde nii vajaminevaid keeli kui ka muud millist iganes tarkust. Õppija olen kiire. 

Tasustamise küsimuse juures on kõige olulisem süsteemi paindlikkus, eeldatava ideaalse sümbioosi korral saab numbrite koha pealt kindlasti potentsiaalse tööandjaga/teenusevajajaga kaubale. 

Kui vähegi huvi pakun, palun ühendust võtta e-kirja teel. Kirjutan ja helistan kindlasti tagasi. Otsin lihtsalt uut või peaaegu uut eneseteostuse ja ka kindlasti iseenda eksistentsi tõestamise väljakutset, millega siis ideaaljuhul terve teine pool elust tegeleda. Tööandja võib arvestada, et olen äärmiselt lojaalne, usaldusväärne, aktiivne ja arenemisvõimeline. Ja kõiki liigutusi ka sentideks ei arvesta.... Oluline on protsess, reaalne arenguplaan ja visioon ning täpne ettekujutus kohast või staatusest kuhu tahetakse jõuda... 

Jään kõiki sobivaid pakkumisi ja ideid ootama. 

Allapoole jäävatesse lahtritesse ei hakka siinolevat infot dubleerimise mõttekuse puudumise pärast sisestama. 

Haridus

 • 1985 - 1997 Tallinna ReaalkoolKeskharidus

Töökogemus

 • Töökogemused puuduvad

Keeled

 • Eesti

  Mõistmine: Kuulamine A1 Lugemine A1

  Rääkimine: Suuline suhtlus A1 Suuline esitlus A1

  Kirjutamine: A1

Eelistused

 • Eelistatud valdkonnad

 • Ehitus / Kinnisvara

 • Eelistatud ametikoht

Saadavus

 • Täistööaeg