Töö24 portaalis parima kasutajakogemuse saamiseks soovitame kasutada Google Chrome veebibrauserit. Kasutades alternatiivseid veebrausereid võib esineda väiksemaid probleeme.

Tööle kandideerimine - 5 nippi, kuidas luua CV, mis tööandjad Teie vastu huvi tundma paneks

"Kui Sa planeerid pikaajalist karjääri, otsid uut tööd, kandideerid avatud tööpakkumistele või kandideerid uuele ametikohale ettevõttesiseselt, siis on tööle kandideerimise protsess alati sama..."

09. Nov 2018

Jaga

Tööle kandideerimine - 5 nippi, kuidas luua CV, mis tööandjad Teie vastu huvi tundma paneks

09. Nov 2018

Kuigi tööle kandideerimine võib tunduda algselt hirmutav ja aeganõudev, siis saab tegeliku tööle kandideerimise jagada väikesteks ja lihtsateks osadeks. Selleks, et Sa oskaksid luua väga head ja mõjuvat CV-d, on siin paar lihtsat mõtet, millele Sa kandideerimisel tähelepanu pöörata võiksid:

  1. Uuri välja, millised oskused, omadused ja võimalused peaksid tööpakkumisele kandideerimisel Sul olemas olema;
  2. Proovi ühildada oma oskused tööle kandideerimiseks vajalike oskuste, omaduste ja võimalustega;
  3. Valmista ette näited kuidas, millal ja miks Sa neid omadusi oma karjääris eelnevalt kasutanud oled;
  4. Esitle neid oskusi, omadusi ja võimalusi selgelt ja enesekindlalt nii oma kirjalikus CV-s kui ka hilisemas tööle kandideerimise faasis intervjuul;
  5. Näita tööandjale oma presentatsioonis, välimuses ja käitumises oma personaalseid oskusi, mida tööandja töökuulutuses nõuab.

Kui Sa planeerid pikaajalist karjääri, otsid uut tööd, kandideerid avatud tööpakkumistele või kandideerid uuele ametikohale ettevõttesiseselt, siis on tööle kandideerimise protsess alati sama. Tööotsimisel on tähtis veenda tööandjat, et Sa saad antud tööga hakkama. Kui Sa jälgid neid punkte tööle kandideerimisel algusest peale, siis oled Sa juba 10% parimate kandideerijate hulgas. Miks? Sest läbimõeldud kandideerimine tekitab värbajas huvi ning tekitab temas emotsiooni, et kandideerija on panustanud aega eneseanalüüsiks ja selgitanud välja, kas ta sobib nende organisatsiooniga liituma või mitte.

Meie järgnevates blogipostitustes võtame eelmainitud 5 teemat üksipulki lahti ning arutleme, kuidas Sa saaksid end tööandjale võimalikult atraktiivseks kandidaadiks muuta. Seega hoia end meie blogiga kursis!

Edukat tööle kandideerimist soovib Töö24.ee meeskond.

Oma CV saad Sa lisada Töö24.ee tööportaali, kus kõik tööandjad saavad lisatud CV-dele ligi ning võtta Teiega otse ühendust, kui neil sobiv tööpakkumine Teile avaneb. Lisa oma CV siin.