Töö24 portaalis parima kasutajakogemuse saamiseks soovitame kasutada Google Chrome veebibrauserit. Kasutades alternatiivseid veebrausereid võib esineda väiksemaid probleeme.

Kuidas efektiivselt Facebooki kaudu töötajat leida?

Maailm muutub kiiresti ja samamoodi muutuvad ka inimeste harjumused töö otsimisel. Kui varem otsiti tööd ajalehekuulutuse kaudu, siis nüüd tehakse seda kas tööportaalide või Facebooki gruppide abil.

24. Nov 2017

Jaga

Kuidas efektiivselt Facebooki kaudu töötajat leida?

24. Nov 2017

Maailm muutub kiiresti ja samamoodi muutuvad ka inimeste harjumused töö otsimisel. Kui varem otsiti tööd ajalehekuulutuse kaudu, siis nüüd tehakse seda kas tööportaalide või Facebooki gruppide abil. Selline on maailm täna. Me peame arvestama, millised on inimeste harjumused ja kohandama ettevõtjana oma harjumused potentsiaalsete tööotsijate omadega vastavaks.

  1. Suur hulk eestlasi otsib tänasel päeval tööd just Facebooki kaudu. Nii on. www.töö24.ee haldab Eesti suurimaid töökuulutuste Facebooki gruppe. Nendes gruppides on üle 400 000 liikme ja see arv kasvab igapäevaselt meeletu kiirusega. 
  2. Kuigi üks asi on liikmete arvukus, siis teine asi on nende liikmete aktiivsus. Ligi 87% kõikidest Töö24.ee töökuulutuste Facebooki grupi liikmetest külastavad vähemalt korra kuus neid gruppe. Miks? Sest tihtilugu leiab nendest gruppidest ka selliseid tööpakkumisi, mida tööportaalides koheselt ei märka. Facebook saadab uue töökuulutuse lisamisel inimestele märguande ning selle nähtavus tõuseb selle abil.
  3. Mida Facebookis töökuulutuse jagamine Sinu ärile annab? Rohkem ulatust. Tööportaalidesse lihtsalt kuulutuse lisamine ei ole tänapäevaste võimaluste juures enam ratsionaalne. Seda tuleb ka distributeerida ehk jõuda võimalikult vähese vaevaga võimalikult paljude inimesteni. Facebooki töökuulutuste gruppide abil kasvab Sinu töökuulutuse vaadatavus vähemalt 117%! Mida rohkemate silmapaarideni Sinu töökuulutus jõuab, seda kindlam võid olla, et leiad ka sobiva töötaja.
  4. Kas Facebooki gruppidesse pead Sa ise hakkama töökuulutust jagama? Ei pea. Tehnoloogia abil on võimalik teha imesid. www.töö24.ee tööportaalis saad Sa välja valida sobivaima paketi (paketivalik sõltub sellest, kui paljude inimesteni Sa oma töökuulutusega jõuda soovid), lisada töökirjelduse koos failidega, valida välja Facebooki grupid, kuhu soovid, et Töö24.ee süsteem selle automaatselt postitaks (otsepostitus) ja siis saad kiirelt pangalinki kasutades tasuda oma arve eest. Kõik arved salvestuvad Töö24.ee süsteemi ja nendele on Sul alati oma profiili alt ligipääs olemas.  Vaata meie poolt pakutavaid võimalusi: https://too24.ee/toopakkumine/loo/v...
  5. Töökuulutus leitakse üles, kuid kuidas inimesed neile kandideerida saavad? Tööotsijad leiavad Sinu töökuulutuse kas tööportaalist või meie Facebooki gruppidest üles ja kandideerivad Töö24.ee kaudu tööle. Kõiki kandideerijate CV-sid on Sul võimalik hiljem mugavalt tööportaalis sirvida ja teha sobilik valik kandideerijate seast.

Sotsiaalmeediaplatvormid ei ole tänasel päeval ainult selfide jagamiseks, vaid need toimivad väga efektiivselt ka uute töötajate väljavalimiseks. Ole oma võimalustega kursis!

Efektiivseima ulatusega tööportaal Eestis.www.töö24.ee